Changes are coming ...

Changes are coming ...

Changes are coming...

podaj dalej challenge - cz.2

Tak więc oto udało mi się dokończyć drugi rysunek na wyzwanie i stworzyć własną postać :) Osobiście lubię kredki, ale w moim przypadku lepiej sprawdzają się one do portretów jak np. "Old woman" z zeszłego roku, ale nie do mangi. Już lepiej w tym temacie sprawdza mi się akwarela ->klik<-. Innym wyjściem są markery. Zamiast popularnych copic markerów (które u nas kosztują fortunę), używam francuskiego zamiennika Graph'it, z których jestem zadowolona. I tak jak się już odgrażałam, tym razem swoje prace pokolorowałam właśnie nimi.

Najpierw oryginał pracy biała.szafka.agi:

I moja wersja:

U mnie dzisiaj pochmurno, więc i zdjęcia trochę pociemniały.
W wolnej chwili planuję jeszcze dorobić tło, ale na razie nie chciałam już dłużej przedłużać wyzwania. Mi osobiście najbardziej podobała się wersja niepokolorowana, ale tymi zdjęciami pochwalę się jak tylko zgram je z telefonu.

Z markerami jest taki problem, że grubość 0,8 nie pozwala na zbytnie wchodzenie w szczegóły, więc swoją wersję musiałam troszkę uprościć.

Teraz moja postać:

Trochę przesłodzona, pastelowa i kosmiczna, ale mam nadzieję, że wam się spodoba.

Teraz moje nominacje:

Muszę przyznać, że kiedy zgłosiła mnie Klaudek, chciałam nominować białą.szafkę.agi, która mnie ubiegła i to ja zostałam przez nią nominowana. Zasady zabraniają typowania osób, które nas wybrały, ale byłoby mi niezmiernie miło jeżeli zarówno biała.szafka.agi jak i Klaudek zdecydowały się narysować w swoich stylach moją kosmitkę ;)

Ja na razie dziękuję dziewczynom za piękne prace, i wspaniałą zabawę i idę informować resztę o nominacjach :*

9 komentarzy :

 1. wyszło bardzo fajnie!!! niesamowite jest patrzeć, jak ktoś rysuje twoją postać, nadaje jej swój własny styl, pozwala jej niejako żyć dzięki zastosowaniu innej pozy czy mimiki :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo się cieszę, że się podoba :) W rysowaniu czyjejś postaci jest bardzo specyficzne to, że nie chcemy jej zniszczyć. Ulżyło mi niezmiernie ;)

   Usuń
 2. Pięknie ją narysowałaś, bardzo dobrze ci idzie kolorowanie markerami:) Chętnie spróbuję swoich sił w narysowaniu twojej postaci:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo Ci dziękuję :) Już nie mogę się doczekać, żeby zobaczyć twoją wersję ;)

   Usuń
 3. Oba rysunki są naprawdę świetne, bardzo mi się podobają. Dziękuję za nominację, z przyjemnością podejmę się narysowania Twojej postaci :)
  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo się cieszę :) Już nie mogę się doczekać by zobaczyć Twoją wersję mojej postaci.

   Usuń
 4. Ostatnia postać najlepsza, haha, różowowłosy Spock :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Dziękuję za nominację, wykonałaś świetny rysunek^^ Jeśli się nie obrazisz, ja wykonam rysunek na obrysie ll :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jasne, nie ma sprawy. Czekam na efekty pracy :)

   Usuń

Antie's art © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka