Changes are coming ...

Changes are coming ...

Changes are coming...

podaj dalej challenge - cz.1

Jakiś czas temu zostałam zgłoszona do wyzwania "podaj dalej challenge" przez Klaudek. Moim zadaniem było narysowanie postaci, którą ona wymyśliła. Uwielbiam takie zabawy. To również możliwość zapoznania się ze stylami innych rysowników i zobaczenia swojej postaci w kilku stylach. Z racji tego, że mam kilka stylów kresek postanowiłam wykonać kilka prac. Kiedy się już wyrysowałam i myślałam, że to koniec, do zabawy zgłosiła mnie dodatkowo biała.szafka.agi. Ale wszystko po kolei. Najpierw prace dla Klaudek, a jak już odpocznę zmierzę się z elfem Agi ;)
Najpierw oryginał:

A teraz moje wersje:Wiem jedno, następną pracę zrobię markerami Graph'it.

Nominacje i moją postać opublikuję w poście z pracą dla Agi.


5 komentarzy :

 1. Dziękuję za te rysunki, bardzo mi się podobają:)Nie mogę się doczekać kolejnej części challengu:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Uch, to się cieszę. Muszę przyznać, że się troszkę bałam, że sknocę twoją postać. Ale jak rysunki Ci się podobają to mi ulżyło :)

   Usuń
 2. Jest mi niezmiernie miło czytać, że postanowiłaś wziąć udział w zabawie. Z niecierpliwością czekam na efekty, bo już widzę po realizacji postaci Klaudek, że będzie świetna praca!!! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetnie odwzorowałaś pierwowzór na swój sposób. Fajnie, ze zrobiłaś kilka ujęć. Najbardziej podoba mi się drugie ujęcie. Czekam na twoją pracę!
  Dariavaria.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki wielkie :) Bardzo się cieszę, że podoba Ci się właśnie drugie bo to mój własny styl szkicowy. Kiedy się śpieszę to postaci zawsze wychodzą mi takie troszkę słodkie, ale ja to lubię.

   Usuń

Antie's art © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka