Changes are coming ...

Changes are coming ...

Changes are coming...

Ćwiczenia czynią mistrza :)

Ostatnie wyzwanie rysunkowe naładowało mnie pozytywną energią, ale i wielką chęcią do samodoskonalenia (może dlatego, że zauważyłam wielkie braki po 2 letniej przerwie w rysunku). O tym, że ćwiczenia czynią mistrza raczej wszyscy wiedzą, a ja uwielbiam oglądać "draw it again", albo rysunkową kronikę i patrzeć jak ludzie doskonalą swoje zdolności. A skoro oni mogą, to i ja! :P Dlatego zdecydowałam się na bardzo szybkie wyzwanie - ten sam rysunek, trzy dni z rzędu. Zawsze chciałam aby moja kreska przypominała troszkę rysunek realistyczny, więc tym razem starałam się to poćwiczyć. 

Uwaga! Proszę się tylko nie śmiać ;)


Z tego co zauważyłam, to mam problem z odpowiednim rozmieszczeniem elementów twarzy. W moim mangowym stylu mam już pewną zasadę, ale w stylu lekko realistycznym musiałam troszkę poszerzyć twarz ( i chyba dlatego zapomniałam powiększyć czoło).

Nie wiem jak wy, ale jak na 3 dniowy trening, ja jestem zachwycona. Może ostatnia praca to nie ideał i muszę jeszcze poćwiczyć, ale już jest znacznie lepiej. Usta i nos ćwiczyłam pojedynczo dnia 2 i sadzę, że widać efekty. Jeżeli macie jakieś uwagi, dajcie znać, a ja na razie idę ćwiczyć dalej :*


4 komentarze :

 1. Progres jest imponujący, ostatnia praca wygląda rewelacyjnie, jesteś na bardzo dobrej drodze:)Fajnie rysujesz noc, ja nigdy nie wiem jak go realistycznie narysować;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję ślicznie :) Okazuje się, że nos nie jest taki trudny. Jak będziesz chciała mogę podesłać tutorial, chociaż okazuje się, że najważniejsze jest cieniowanie, a ja na razie jeszcze je ćwiczę.

   Usuń
 2. no, no, aż jestem ciekawa, jak wyglądałby rysunek po 7 dniach prób - chyba jak żywa osoba :) podoba mi się jej wyraz twarzy (3 rysunek), ma takie hipnotyzujące spojrzenie, pełne usta i zgrabny nos - super!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję za słowa motywacji :) Na razie nie odpuszczam i rysuję dalej, to może uda się sprawdzić co tego 7 dnia wyjdzie :D

   Usuń

Antie's art © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka